AMP Service
vargova@ampservice.sk 0917 547 278     0918 972 639

DATATAG ID Ltd.

Najlepší spôsob, ako chrániť napr.  váš motocykel, je ihneď pri nákupe zakúpiť a nainštalovať identifikačné značenie DATATAG. Viac-prvkový elektronický identifikačný systém proti krádeži umožňuje polícii jednoducho identifikovať  pravého vlastníka označeného motocykla a to i napriek tomu, že registračná  značka a štandardné identifikačné čísla boli odstránené alebo pozmenené.
Popri elektronických transpondéroch, ktoré poskytujú elektronický „otlačok prsta“, na hlavných komponentoch motocykla systém taktiež využíva neviditeľný chemický UV náter, ktorý obsahuje približne 1 000 mikrobodiek na vybraté komponenty.
Akonáhle zlodeji vidia výstražné štítky na vašom motocykli, radšej ho nechajú mimo svojho záujmu a budú hľadať ľahšie dosiahnuteľný cieľ - motocykel neoznačený logom DATATAG.

Datatag bezpečnostný a registračný systém proti krádeži pre automobily, motocykle, skútre, mopedy, bicykle a iný majetok

1211109

Datatag technológie

1a

Sklenené transpondéry

Tento transpondér má zhruba veľkosť zrnka ryže a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nie je možné zmeniť a ani zmazať.

 

1a

Guľaté transpondéry

Tento transpondér má veľkosť pilulky aspirínu a používa sa v náročnejších podmienkach.

 

1a

Výstražný štítok pre preregistráciu

Špeciálne vyrobené štítky varujú potencionálneho zlodeja a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

 

1a

Výstražný štítok

Tieto špeciálne vyrobené plastické živicové štítky varujú potencionálnych zlodejov a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

 

1a

UV náter

Unikátny neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť odstrašujúceho efektu a následnú identifikáciu. Tento UV náter neviditeľne označí Váš lak.

 

1a

Mikrobodky®

Top identifikačný systém mikrobodiek je vyvíjaný pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované vo veľkom počte na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchateľ všetky našiel a odstránil.

 

1a

Datatag DNA

Je to unikátny chemický DNA roztok. Každý kus stroja je chránený neviditeľným unikátnym DNA kódom. Zlodeji si musia byť istí, že odstránili každú molekulu Datatag DNA. Datatag dodáva túto modernú technológiu vo farbe laku, lepidla, tekutiny, prášku, gélu, oleja a v spreji.

 

Cena sady pre motocykle: 109,90 € s DPH
Cena sady pre skútre a mopedy: 84,90 € s DPH
Cena sady pre bicykle: 34,90 € s DPH

Sady pre motorové vozidlá budú v predaji v lete 2015.
Montáž trvá cca 1,5hod - cena montáže je 30€ s DPH
Bližšie informácie Vám radi poskytneme u nás v servise alebo ich nájdete na www.datatag.sk